Organisatie

van de afdeling Psychologie

Op deze pagina:

Bestuursteam

De Afdeling Psychologie kent een bestuursteam waarin beslissingen worden besproken en voorbereid. Dit bestuursteam bestaat uit:

  • mw. prof. dr. A.E.M. (Annelies) van Vianen

    Afdelingsvoorzitter

    A.E.M.vanVianen@uva.nl | T: 0205256856

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. H.L.J. (Han) van der Maas

    Directeur Onderzoeksinstituut

    H.L.J.vanderMaas@uva.nl | T: 0205256678

    Ga naar detailpagina
  • dhr. dr. I. (Ingmar) Visser

    Directeur College Psychology

    I.Visser@uva.nl | T: 0205256723

    Ga naar detailpagina
  • dhr. dr. E.A.J. (Edwin) van Hooft

    Directeur Graduate School of Psychology

    e.a.j.vanhooft@uva.nl | T: 0205256863

    Ga naar detailpagina

Programmagroepen

De Afdeling Psychologie kent zes programmagroepen met elk een programmagroepleider. De programmagroepleider stelt in de regel een klein team in waarmee hij/zij de programmagroep bestuurt.  

Programmagroepleiders

  • mw. prof. dr. A.C. (Astrid) Homan

    Arbeids- en Organisatiepsychologie

    A.C.Homan@uva.nl | T: 0205254389

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. J.M.J. (Jaap) Murre

    Brein en Cognitie

    J.M.J.Murre@uva.nl | T: 0205256722

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. J.H. (Jan Henk) Kamphuis

    Klinische psychologie

    J.H.Kamphuis@uva.nl | T: 0205256785

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. R.W.H.J. (Reinout) Wiers

    Ontwikkelingspsychologie

    R.W.H.J.Wiers@uva.nl | T: 0205256842

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. D. (Denny) Borsboom

    Psychologische methodenleer

    D.Borsboom@uva.nl | T: 0205256882

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. G.A. (Gerben) van Kleef

    Sociale psychologie

    G.A.vanKleef@uva.nl | T: 0205256894

    Ga naar detailpagina

Gepubliceerd door  Psychologie

9 oktober 2018